#125

Listwy, antena, tablica rejestracyjna.

5 lipiec 2021

polonez-relacja-125 Polonez 1500 DeAgostini - modelprimo.com

fot. modelprimo.com

Zawartość:

Antena, tablica rejestracyjna, prawa oraz lewa rynienka. Lewa oraz prawa listwa ochronna przedniego błotnika. Lewa oraz prawa listwa ochronna tylnego błotnika, Mocowanie halogenów.

Nr 125 - Koniec!!!

Montujemy ostatnie listwy, tablicę rejestracyjną, antenę ala na sprężynie i uchwyty przednich halogenów, na które wkleiłem halogeny (jeden wyskakiwał).

Dodatkowo zakładamy przednie wycieraczki i tylne chlapacze - gotowe :)


Podsumowując:

Kolekcja trwała dokładnie 2,5 roku.

W moim przypadku nie było żadnego większego problemu podczas montażu, żadnej reklamacji. Niektóre elementy wymagały lekkiego dopasowania i tyle.

Być może w Polonezie wystąpiło stosunkowo więcej elementów plastikowych jak np. w Fiacie 126p, ale to nie robi żadnej różnicy. Polonez jest modelem statycznym i ma cieszyć oko.

Model został również wyposażony w oświetlenie, a także dziwęk pracy silnika (mógł by być lepszy) i klakson sterowane za pomocą pilota. Oświetlenie jest efektowne - światła pozycyjne, mijania, halogeny, kierunkowskazy, oświetlenie rejestracji, oświtlenie w kabinie, licznika czy dodatkowo po naciśnięciu pedału hamulca. Jednak nie będzie zbyt często używane :).

Polonez wygląda niesamowicie, finalnie jest bardzo ładny, wygląda o wiele wiele lepiej na żywo niż na zdjęciach czy w magazynie - cel zrealizowany.

Osobiście jestem mega zadowolony z efektu końcowego.

Pomarańczony bohater, dumnie zajmie miejsce w gablocie!.


Temat numeru:

Fiat 1300/1500


5 lipiec 2021 | Relacja z budowy modelu Polonez 1500 #125 DeAgostini


Zamówienia

Image placeholder

Polonez 1500 w skali 1:8

19 maj 2020

ZBUDUJ MODEL POLONEZA 1500 – AUTA, KTÓRE TOWARZYSZYŁO NAM PRZEZ WIELE LAT!

Zamów teraz